kalendarz 2021
06/11/2020

Praktyczna metoda planowania – kalendarz na rok 2021

By grawertop

Nowy rok zbliża się wielkimi krokami. Jak zawsze jest to moment nadziei, jak i snucia planów na przyszłość. Warto jednak podejść do nich realistycznie – czyli nastawiając się na osiąganie małych celów, które krok po kroku prowadzą do dużego sukcesu. W odpowiedniej organizacji pomogą kalendarze książkowe, dzięki którym z łatwością można zarządzać swoim czasem.

Jak planować swój czas z kalendarzem książkowym?

Nowoczesne kalendarze książkowe mają przejrzysty układ, podzielony na dni lub tygodnie. Pozwalają one na tworzenie notatek i zapisków. Jeśli posiadamy wszystkie ważne numery, daty spotkań, planowane szkolenia i przedsięwzięcia w jednym miejscu, wówczas mamy pełną kontrolę nad swoim czasem. Kalendarze idealnie sprawdzają się w miejscu pracy, gdzie często ma się wiele obowiązków do wykonania, w związku z czym łatwo zapomnieć jest o jakieś sprawie czy spotkaniu. Pomaga on też w życiu osobistym, gdzie zanotować można daty urodzin, zapisać kiedy odbędzie się wywiadówka czy wizyta u dentysty. Osoby, które zawsze chciałaby mieć swój terminarz pod ręką, mogą sięgnąć po terminarze kieszonkowe, które z łatwością można ze sobą wszędzie zabrać. Z kolei w biurach czy w sekretariatach lepiej sprawdzą się kalendarze w dużych formatach, dające więcej miejsca do zapisków.

Jaki kalendarz na rok 2021 wybrać?

Kalendarze mają różne formaty i styl. Wybór jest więc kwestią indywidualną i zależy od konkretnych potrzeb. Nie bez znaczenia jest ich wygląd i prezencja. Terminarze Lediberg są proste w formie, a jednocześnie bardzo eleganckie. Zajmujemy się ich personalizacją, dzięki czemu spełniają one funkcję reklamową i wizerunkową. Kalendarz z nadrukiem to świetny pomysł na prezent dla klientów, partnerów biznesowych czy współpracowników. Jak przygotować swój unikatowy terminarz? Możliwości jest wiele. Popularnością cieszą się tłoczenia umieszczane na okładce, ale nic nie stoi na przeszkodzie, by umieścić w środku indywidualne wklejki, strony czy wstążki reklamowe. Charakter marki wyrazić można zarówno przez dyskretne znakowanie, jak i jednoznaczny oraz przykuwający wzrok przekaz – wszystko zależy od tego, do kogo upominek ma trafić.

Firma Lediberg przygotowała praktyczne i estetycznie prezentujące się terminarze, które mogą stać się wizytówką danej firmy. Każdy kalendarz książkowy na rok 2021 Lediberg posiada przejrzyste kalendarium, pozwalające na skuteczne planowanie i organizowanie swojego czasu. To bardzo przydatny, a jednocześnie elegancki upominek. Jednocześnie zawsze ma on wyjątkowy charakter, ponieważ poddawany jest procesowi indywidualizacji. Z pewnością każda firma znajdzie tu takie terminarze, które opowiadają jej wizji oraz celom marketingowym. Wystarczy zapoznać się z ofertą.