11/04/2021

SyncBackPro 9

By grawertop

Zastanawiasz się jak zabezpieczyć cenne dane, znajdujące się na Twoim komputerze? Możesz uchronić kluczowe informacje poprzez stworzenie kopii zapasowych. W tym celu warto skorzystać z dedykowanego do tego celu oprogramowania, czyli SyncBackPro 9.

Dzisiaj poznasz jego możliwości i największe zalety. SyncBackPro 9 – funkcje i zalety

Jest to najnowsza wersja zaawansowanego oprogramowania, przeznaczonego do tworzenia kopii zapasowych folderów oraz plików. Archiwa można zapisywać na: dysku twardym, płycie CD, DVD, Blu-Ray, pamięci przenośnej, lub na serwerze FTP. SyncBackPro 9 zapewnia współpracę z serwerami SFTP, Amazon S34, Microsoft Azure, POP3/IMAP4. Zadania można uruchomić w kilku trybach: normalnym, pilnowanym, lub symulacji.

Program ten jest dostępny w polskiej wersji językowej i odznacza się czytelnym interfejsem. Pracę ułatwia kilkuczęściowy kreator, dzięki któremu obsługa programu nie sprawia trudności. Początkujący użytkownicy mogą skorzystać z prostego trybu widoku, natomiast tryb zaawansowany jest przeznaczony dla osób z większym doświadczeniem.

SyncBackPro 9 zapewnia szereg przydatnych funkcji i ułatwień, takich jak: współpraca ze skryptami, tworzenie kopii przyrostowych, możliwość korzystania z filtrów i wykluczeń. Na adres e-mail użytkownika, wysyłane są informacje o stworzeniu kopii zapasowych. Przydatną opcją jest kolejkowanie i możliwość pauzowania, zatrzymywania, wznawiania, kopiowania, usuwania zadań, a także tworzenie kopii plików i katalogów w aplikacjach działających w tle.

SyncBackPro zapewnia bezpieczeństwo na najwyższym poziomie, dzięki silnikowi FTP z szyfrowaniem AES oraz mechanizmowi wersjonowania plików. Operacje są zabezpieczane za pomocą hasła, dzięki czemu dostęp do informacji mają tylko powołane do tego osoby. Pracę ułatwia znacznie możliwość automatycznego archiwizowania, w określonych przedziałach czasowych.

Czy warto używać SyncBackPro 9?

Z pewnością warto korzystać z tego wszechstronnego oprogramowania. Dzięki niemu możesz zabezpieczyć dane przed utratą, tworzyć i przywracać kopie zapasowe plików, co jest przydatne podczas synchronizacji danych pomiędzy stanowiskami roboczymi.

Programu tego mogą używać zarówno osoby prywatne, jak i firmy.