31/10/2018

Pomoc drogowa na kłopoty z samochodem

By Sławek

pomoc drogowaWiele ludzi podróżuje na co dzień komunikacją miejską, jednak zdecydowana większość woli poruszać się po mieście, swoim samochodem. To o wiele wygodniejsze i praktyczniejsze, bo można sobie dokładnie zaplanować czas, jaki potrzebny nam jest na dostanie się w określone miejsce. Jednak i samochód może być zawodny, może ulec awarii w najmniej odpowiednim momencie. Nie rzadko też na drodze przytrafiają się kolizje i to nie zawsze z naszej winy. Kiedy auto ulegnie wypadkowi, konieczna będzie interwencja pomocy drogowej.

Całodobowa obsługa

Pomoc drogowa ma ogromnie wiele zalet. Przede wszystkim w bardzo krótkim czasie, zjawia się na miejscu, gdzie stoi uszkodzony pojazd. Szczególnie gdy zadzwoni się po najbliższą pomoc drogową w okolicy. Inną zaletą pomocy drogowej, jest bogata oferta usług. Przede wszystkim oferuje pomoc w razie jakiejkolwiek awarii na drodze, w tym profesjonalny pobieżny przegląd samochodu, w celu ustalenia przyczyny awarii. Ponadto pomoc drogowa przywozi na miejsce wypadku lawetę, którą w razie konieczności zwozi pojazd do warsztatu mechanicznego, który znajduje się najbliżej. Klient może sobie zażyczyć przewiezienia pojazdu do swojego mechanika, wtedy jednak trzeba się liczyć z tym, że wraz ze wzrostem kilometrów, wzrośnie także cena za taką usługę. Inną zaletą skorzystania z pomocy drogowej jest to, że działa ona przez całą dobę. Dlatego nawet w środku nocy, czy w dzień świąteczny, można mieć pewność, że pomoc dotrze szybko i sprawnie.

Usługa wynajmu

Wśród usług każdej pomocy drogowej, można też znaleźć usługę wynajmu lawety na określony czas. Wynajem lawet to spore ułatwienie dla osób, które potrzebują przewieźć jakiś pojazd z jednego końca kraju, na drugi. Często też z takiej usługi korzystają osoby, które kupują nowy samochód za granicą, ale nie mogą nim przyjechać do kraju, bez właściwych tablic rejestracyjnych. Z usługi wynajmu lawety, korzystają również sprzedawcy samochodów z komisów czy z salonów samochodowych, dowożąc je do klienta. Laweta zapewnia więc pomoc w wielu różnych sytuacjach, nie tylko w razie wypadku na drodze, czy awarii samochodu.

Niska cena, wysoka jakość obsługi

Każdy klient, który korzysta z usług pomocy drogowej, ceni sobie niską cenę usługi skorzystania z lawety czy jej wynajmu, a także profesjonalne podejście usługodawcy do klienta. Ważna jest odpowiednia komunikacja, miła aparycja, a przede wszystkim znajomość branży mechanicznej. Warto też wspomnieć, o szybkości realizacji usługi, w tym przyjechaniu na miejsce np wypadku samochodowego.

W dzisiejszych czasach, bardzo dużo ludzi korzysta z usług pomocy drogowej. Świadczy to o tym, że są one bardzo potrzebne i ratują z wielu przykrych opresji.